Четверг, 2020-08-13, 3:27 AM
Сайт р/клуба "Колос" г. Старобельск
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 
 
Выбрать язык / Select language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Главная » 2019 » Июнь » 22 » Стосовно Чемпіонату України з радіозв'язку на УКХ 2019
5:58 PM
Стосовно Чемпіонату України з радіозв'язку на УКХ 2019

 

GD!
Надеюсь эта инфо будет полезна читателям ваших сайтов и рефлекторов...
73! de UX0FF

 Стосовно Чемпіонату України з радіозв'язку на УКХ 2019

Шановні поціновувачі УКХ змагань! 

Протягом останнього тижня до штаб-квартири ЛРУ надходять питання стосовно найбільш популярних та рейтингових заходів серед наших ентузіастів УКХ діапазонів: "Польового дня України на УКХ 2019" та "Чемпіонату України з радіозв'язку на УКХ 2019".

Повідомляємо, що у відповідності з чинним договором ЛРУ з Міністерством молоді та спорту України у поточному році ці змагання проводить ЛРУ, на правах Національної федерації радіоспорту України. 
Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік, затвердженого Мінмолодьспорту, Польовий день України буде проведено 6-7 липня 2019 року, а Чемпіонат України на УКХ 3-4 серпня 2019 року. 

Питання стосовно термінів проведення цих змагань та юридичної особи, що є їх засновником та/чи організатором виникли після серії публікацій на інтернет майданчиках спілкування радіоаматорів інформації від бувшого члена ЛРУ, бувшого судді національної категорії з радіоспорту Ігнатова Георгія Сергійовича UT1HT, про намір самостійного проведення Чемпіонату України на УКХ, водночас з офіційними змаганнями "Польовий день України на УКХ" 6-7 липня 2019р.

Дійсно, у попередні роки UT1HT вдавалось користуючись особистими знайомствами та певним бардаком у ЛРУ вносити свій сумнозвісний ЧУ на УКХ під час міжнародних змагань "Польовий день на УКХ" в офіційний план Міністрества молоді та спорту. 
Більше того, навесні поточного року були невдалі спроби подати підсумковий протокол цих змагань за підписами UT1HT, UT3UV та UR7QM у Міністерство. 
Тепер все змінилось, у цьому напрямку роботи наведено лад. І у найближчому майбутньому повторення подібних ситуацій не є можливим. Ми вжили певні дії для приведення ситуації у норму.

Уважно читаємо документ за посиланням Регламент «Чемпіонату України З Радіозв’язку на УКХ від UT1HT» 
Та намагаємось знайти відповідь на питання, перераховані нижче.

1. Стосовно відповідності Правилам змагань з радіоспорту.
Хто є засновником цих змагань? Хто є організатором? Хто їх проводить? 
Хто призначив склад ГСК? 
У відповідності з Правилами змагань з радіоспорту ГСК заочного ЧУ на УКХ призначається УКХ комітетом та затверджується рішенням Виконкому ЛРУ, як відповідних керівних органів Національної федерації радіоспорту України. Після цього, на підставі подання ЛРУ, Міністерство молоді та спорту України видає наказ про проведення змагань та призначає головного суддю ЧУ на УКХ, як центральний орган виконавчої влади України у сфері фізкультури і спорту.
Ось так це виглядає на прикладі Кубку України на КХ малою потужністю 2019.

 Жодних дій з боку УКХ комітету, Виконкому, Міністерства не було
Хто і на яких підставах буде затверджувати результати (підсумковий протокол)? Хто буде ухвалювати рішення про можливу дискваліфікацю учасників? Кому підзвітна ГСК?

Регламент Г.С.Ігнатова UT1HT не відповідає чинним Правилам змагань з радіоспорту. Наказу про проведення таких всеукраїнських змагань Міністерством не видавалось.

2. Стосовно відповідності Єдиній спортивній класифікації України.
Положення про Єдину спортивну класифікацію України (затверджено наказом Міністерства молоді та спорту України 11.10.2013 № 582, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 4 листопада 2013 р. за № 1861/24393) дає таке визначення Чемпіонату України та інших всеукраїнських змагань - офіційні спортивні змагання, які включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України.
За посиланням http://www.dsmsu.gov.ua/media/2018/12/29/13/YEKP_2019.7z  знаходиться архів з чинним Єдиним календарним планом на поточний рік. На відміну від попередніх років, ніякого ЧУ на УКХ 6-7 липня 2019р. у плані немає, відповідно в природі не існує ніякого ЧУ на УКХ 6-7 липня 2019р.
6-7 липня офіційно проходять зовсім інші міжнародні змагання "Польовий день України" на УКХ.

 Таким чином, у календарі "ЧУ на УКХ від UT1HT" немає. Відповідно не буде ніякого ЄСКУ, ніякого виконання нормативів та присвоєння спортивних розрядів і звань.

Справжній ЧУ на УКХ буде проводитися 3-4 серпня 2019р., так як це було минулого року. Результати минулорічного серпневого ЧУ на УКХ 2018 можна переглянути за посиланнями
http://www.vhf-uarl.at.ua/news/chempionat_ukrainy_na_ukv_2018_okonchatelnye_rezultaty/2018-11-06-574 
http://www.vhf-uarl.atua/news/nagrady_chu_ukv_2018/2018-11-07-575 

Дії Г.С.Ігнатова UT1HT, вочевидь, спрямовані на зрив офіційних змагань, на зниження кількості учасників в них, на невисилку звітів учасниками в адресу ГСК Польового дня України. 

3. Стосовно персонального складу так званої самопроголошеної "ГСК ЧУ на УКХ 2019".
В середині квітня я надсилав у рефлектор ЛРУ посилання на публікацію стосовно гучного скандалу у Міністерстві молоді та спорту після невдалої спроби подати туди підсумковий протокол самопроголошеного "ЧУ на УКХ 2018 від UT1HT".
Головна сутність тієї публікації полягає у тому, що всі твоє членів самопроголошеної "ГСК ЧУ на УКХ 2019": Г.С.Ігнатов UT1HT, В.Л.Бобров UT3UV, В.І.Сміян UR7QM, за різних обставин та причин, у відповідності з чинною нормативною базою України, втратили свої категорії спортивних судей з радіоспорту. Вони не є суддями національної категорії з радіоспорту, та не мають жодних повноважень підписувати підсумкові протоколи офіційних спортивних змагань з радіоспорту.

4. Кілька загальних питань пов'язаних з ситуацією навколо "ЧУ на УКХ від UT1HT". 
Як ми можемо кваліфікувати такі дії? На наш погляд, наявні ознаки шахрайства, зловживання довірою пересічних українських аматорів з метою одержання неправомірної вигоди. Спроби навмисного введення в оману державних службовців обласних/районних/міських управлінь спорту та, навіть, Міністерства молоді та спорту.

Чи йдуть такі дії на користь розвитку радіоспорту та радіоаматорства загалом? На наше глибоке переконання, значно шкодять. Формують у чиновників викривлене уявлення про радіоспорт, як про маргінальне угрупування шахраїв, скандалістів, які не здатні розібратися самі між собою. Втягують державні установи у незрозумілі конфлікти і подають у державні установи підроблені документи.
Там не будуть розбиратися хто правий, а хто ні. Тінь скомпрометованої репутації лягає на кожного радіоаматора України.

З повагою,
Сергій Іванов UT9NA 
Віце-президент ГО ЛРУ
 

Просмотров: 95 | Добавил: srkolos | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вход на сайт

Календарь
«  Июнь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Block title
 
 Сервер радиолюбителей России - схемы, документация,
 соревнования, дипломы, программы, форумы и многое другое!
 СРКЛ

 Український радіопортал - Украинский радиопортал
 Персональный сайт UX3MZ
 
 
 
 
 Сайт радиолюбителей Северодонецка
 Personal page DL2KQ-EU1TT
 
\Электрик
 Сайт RA4CBH - Russian Contest Log, антенны, радиосвязь, QSL, КВ аппаратура, радиоспорт, справочники, статьи, полезные программы, объявления, MixW, ремонт TV и др.
 
 Сайт радиолюбителей Республики Коми
 Мульти-модовая программа 'KPOT' 
 Персональный сайт R7KK
 ur8mh 
 Сервер Тамбовских Радиолюбителей
 Радиоклуб Орловский эфир. Региональное общественное объединение
 R-Quad - радиолюбительские антенны 
 
 Все для начинающего радиолюбителя 
 Наш, радиолюбительский сайт! 
 Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»